У Києві відбувся 25-й щорічний благодійний ярмарок

Уже багато років поспіль першої суботи грудня Міжнародний жіночий клуб Києва проводить на столичному НСК «Олімпійський» благодійний різдвяний ярмарок, метою якого є збір коштів для допомоги дітям, жінкам, людям з особливими потребами та особам літнього віку. Це своєрідний жест солідарності та підтримки українців.

На цьогорічному ярмарку свої стенди презентували 44 посольства іноземних держав, а Україну традиційно представила Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв.

Відвідувачі куштували національну їжу, напої, мали нагоду придбати одяг, книги, предмети побуту, сувеніри, речі ручної роботи тощо.

Протягом усього ярмарку лунала національна музика, виступали музичні й танцювальні колективи з усього світу. Для охочих спробувати щастя в лотерею розігрували цінні призи, зокрема авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів, готелів, посольські кошики та інше.

   

Традиційно усі зібрані на ярмарку кошти буде передано через гранти на благодійність. Генеральна дирекція також зробила свій внесок у цю шляхетну справу, а саме передала майже 200 000 грн. З них до фонду: 99 000 грн генерального спонсорства, майже 50 000 грн від продажу товарів і безпрограшної лотереї на заході та понад 45 000 грн від реалізації квитків.

Спонсорами, які забезпечили товари для стенду та безпрограшної лотереї ГДІП стали: ПРАТ «Оболонь», ГО «Оберіг часу», ТМ «Рудь», спортивний клуб «Легіон-9», арт-крамничка «Сьоме небо», компанія «Лідер Снек», профспілка ГДІП, ТОВ «Фабрика «Сувенір», готельно-ресторанний комплекс «Камелот», «До-о-обра ферма», Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, «Альпійська вода» та Сім’я ресторанів Дмитра Борисова.