У Львові 21 червня святкували День В’єтнаму

На запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєн Ань Туана у святкуванні взяла участь і делегація ДП «ГДІП».

Програма Дня В’єтнаму у Львові передбачала: концертні виступи в’єтнамських спільнот, номери із традиційними в’єтнамськими музичними інструментами, показ в’єтнамських костюмів «ао зай», виставку-продаж товарів народного вжитку, продуктів харчування та предметів рукоділля в’єтнамських підприємств, частування стравами національної в’єтнамської кухні – «нем», «фол», «бань куон» та ін.

Перед входом до Ратуші розміщалася фотовиставка «Народ В’єтнаму», яка розповідала про життя й традиції цієї азійської країни. Крім того, була облаштована та функціонувала триметрова фотозона у вигляді традиційного в’єтнамського капелюха, де всім охочим пропонувалося зробити світлини на згадку.

Важливою подією була також спільна презентація туристичного потенціалу В’єтнаму й України, у тому числі — Львова, у приміщенні міськради, зокрема, за участю офіційних представників та поважних гостей заходу.

Із офіційним візитом до Львова на захід прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам Нгуєн Ань Туан та делегація Посольства В’єтнаму в Україні.

Організовано захід було Посольством Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та Товариством українсько-в’єтнамської дружби при підтримці Львівської ОДА та Львівської міської ради.