Урочисте підписання договору оренди приміщення Посольства Латвійської Республіки в Україні

15 серпня 2018 року в головному офісі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (ДП «ГДІП») відбулося урочисте підписання договору оренди приміщення Посольства Латвійської Республіки в Україні.

Посольство орендує будівлю за адресою вулиця Івана Мазепи, 6 вже майже 20 років поспіль і ДП «ГДІП» докладало й надалі докладтиме максимум зусиль для забезпечення належних умов діяльності Посольства.

До речі, Посольство Латвійської республіки в Україні міститься у флігелі старовинної садиби 1836 року. Споруда, що формує фронт забудови однієї з центральних магістралей Печерська, є унікальним зразком комплексу будівель міського домоволодіння доби класицизму. Згодом будинок використовували як житловий, зокрема й після націоналізації головної садиби 1924 році. Після 1980 року у споруді містилися різні установи й офіси.

Варто зазначити, що новий договір, підписаний Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та генеральним директором ДП «ГДІП» Павлом Кривоносом, є важливим кроком у розвитку дипломатичних відносин між нашими країнами.