Відбулося обговорення 18 випуску “України дипломатичної”

Члени редакційної колегії наукового щорічника “Україна дипломатична” обговорили у медіа-центрі ГДІП актуальні питання форми та внутрішнього наповнення видання. Понад 30 науковців та дипломатів зібралися 25 травня 2017 року аби визначити теми, які будуть найбільш актуальні для друку у цьому унікальному щорічнику, покликаного стати літописом української дипломатії. У ході зустрічі було відзначено актуальність та потребу у особливій увазі до 100-річчя української дипломатії.


Учені також виявили інтерес до продовження підготовки 4 випуску періодичного журналу «Дипломатія без кордонів», присвяченого дипломатичним подіям, які відбуватимуться в Києві за участі та підтримки ГДІП і наших партнерів.

Представники ГДІП повідомили, що нині редакція завершила підготовку електронного варіанту книги «Дипломатичний корпус», з яким мають можливість ознайомитися на сайті ГДІП у розділі “Україна дипломатична” усі охочі, аби володіти актуальною інформацією щодо складу дипломатичних місій.

Редакційний колектив постійно прагне удосконалювати видання, дбає про високий науковий рівень і водночас турбується про форми літературного викладу матеріалів, тож всі поради учасників заходу важливі та цінні.

Також під час заходу Павло Кривонос, генеральний директор ГДІП, підписав Угоду про співпрацю з головою Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Іриною Матяш. Головною метою угоди є співпраця спрямована на проведення спільних наукових заходів та обмін профільною інформацією. Взаємодія Генеральної дирекції з Науковим товариством, та насамперед з Іриною Матяш, базується на принципах взаємної підтримки і партнерських відносинах вже багато років поспіль. Обговорено найближчі спільні заходи двох інституцій у науковій, дипломатичній та культурній сферах діяльності.