Відбулося відкриття фестивалю «Японія–Україна... Діалог»

27 квітня 2017 року в галереї «Дукат» відбулося відкриття фестивалю «Японія-Україна... Діалог», який в межах Року Японії в Україні проводить історико-культурологічне товариство «Оберіг Часу» за підтримки Посольства Японії в Україні та ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ДП “ГДІП”).

Це був перший захід з серії подій, які історико-культурологічне товариство «Оберіг Часу» буде проводити спільно з ГДІП з метою ознайомлення з цікавими сторінками перетину української культури з культурами світу.

Відкриття фестивалю відвідали представники дипломатичних місій, наукової спільноти та засобів масової інформації, які оглянули експозицію ювелірних прикрас, виконаних в стилі оригамі, побачили приватну колекцію фотографій початку 20 сторіччя, кімоно та картини, які перетворюються в одяг – роботи відомого дизайнера Федора Возіанова, який проведе в рамках фестивалю модний показ.

Хідеюкі Танджі, перший секретар Посольства Японії в Україні від імені посольства привітав присутніх та подякував за інтерес до японської культури, яка є унікальною і завдяки фестивалю якомога більше людей зможуть з нею ознайомитись, а також висловив сподівання на розвиток двосторонніх відносин між нашими країнами.

Нагадуємо, що з 27 по 06 травня кияни та гості міста зможуть побачити виставки японських графіків 19-20 ст., творів Бурлюка та Пальмова (Японський період), нецке, японські скульптури та гравюри з приватних колекцій, а також відвідати модні покази, лекції, практикуми, кінопокази та конференції. Вхід на заходи вільний.