Віталій Кличко провів у мерії дипломатичний прийом

Мер Києва Віталій Кличко провів у мерії дипломатичний прийом із нагоди прийдешніх свят – Нового року та Різдва Христового. Віталій Кличко побажав представникам дипломатичного корпусу сил і терпіння, переконливості і успіху в тих зусиллях, які вони докладають у своїй роботі. А також подякував присутнім дипломатам за роботу, яку вони роблять для України і для нашої столиці. Мер підкреслив, що українці розраховують на подальші зусилля дипломатії, на підтримку та допомогу, аби на Донбасі відновився мир, а Крим повернувся до складу України.

Від імені дипломатичного корпусу на прийомі мера Києва виступив посол Болгарії в Україні Красімір Мінчев: «Я хотів би зазначити, що минулого року було докладено чимало зусиль для досягнення успіхів у здійсненні необхідних реформ Україною в усіх сферах суспільно-політичного життя. У якості представника держави-члена ЄС я з задоволенням хотів би відзначити рух України в напрямі обраного шляху – до європейської інтеграції. Я впевнений, що можу від імені присутніх дипломатів висловити готовність країн, які ми представляємо, і надалі допомагати нашим українським партнерам для подальшого розвитку і поглиблення співробітництва і дружби між нашими народами. У новому 2017-му році ми будемо продовжувати працювати разом над підтримкою європейської інтеграції України і розвитком демократії. Я хотів би побажати мешканцям Києва і всьому українському народу здоров'я і добробуту у прийдешньому 2017-му році».

Захід відвідали очільники дипломатичних представництв 30 держав, глави представництв міжнародних організацій, акредитованих в Україні, представники торговельних і воєнних місій, народні депутати України, представники Кабміну, КМДА, Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.

Святковий настрій подарували співачка Джамала і Київський дитячий хор «Щедрик».