Візит української делегації ДП «ГДІП» до міста Белград

З 24 до 27 жовтня відбувся візит української делегації ДП «ГДІП» до міста Белград.

   

Основною метою візиту був обмін досвідом із представниками підприємства «Dipos», що надає свої послуги місцевим дипломатичним представництвам.

Зустріч із сербськими колегами, які відвідали Київ у вересні цього року, як зазначили обидві сторони, буде не останньою.

Важливість таких візитів полягає у тому, що з’являється унікальна нагода не лише обговорити актуальні питання, які виникають в процесі роботи обох підприємств, а й знайти рішення для оптимізації багатьох процесів. Обмін досвідом, комунікація зміцнюють потенціал обох установ та поглиблюють двосторонні відносини між країнами.

В ході зустрічі Генеральний Директор «Dipos» Джоко Крівокапіч, підкреслив: «У нас схожі проблеми і ми можемо знайти спосіб їх вирішення разом».

В межах візиту до підприємства делегація ознайомилася з діяльністю відділів, а також відвідала презентацію дипломатичного клубу, будівництво якого заплановано найближчим часом.

Підсумком зустрічі стала пропозиція Пана Джоко Крівокапіча підписати Меморандум про співпрацю та партнерство, який дозволить сторонам працювати у тісній взаємодії.

Представники Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв взяли на себе зобов'язання розглянути цю пропозицію і висловили надію, що рішення буде позитивним, а співпраця між двома установами — довгою та плідною.

Візит також було висвітлено у місцевих ЗМІ, зокрема у виданні «Сербська економіка»: https://www.srpskaekonomija.rs/vesti/10/1//9954/Dogovorena-zvanična-saradnja-Diposa-sa-kolegama-iz-Ukrajine