Японсько-українська молодіжна зустріч

7 вересня 2018 року у медіа-центрі ГДІП відбулася японсько-українська молодіжна зустріч. Організаторами заходу стали Всесвітня федерація миру, Федерація жінок за мир у всьому світі, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв.

Під час зустрічі студенти виступили з доповідями на тему гендерної політики у країнах, розповіли про найбільш актуальні питання щодо освітньої системи, історичної та сучасної ролі жінки у суспільстві, поділилися досвідом своїх спостережень та обмінялися інформацією щодо алгоритмів вирішення проблематики.

Зокрема, виступили студентки з Японії: Чіа Акамото проаналізувала японську систему освіти та ролі жінок у ній;Нана Накамура окреслила права жінки в Японії; Йокарі Таджима розглянула сучасне місце жінки у японському суспільстві.

Студенти кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Київського національного університету імені Тараса Шевченка дослідили історичний аспект питання щодо ролі жінки в українському суспільстві, з’ясували сприйняття чоловіками гендерних проблем в Україні та узагальнили їх.

Завершилася зустріч неформальним спілкуванням.

Японсько-українська молодіжна зустріч є прекрасним прикладом культурної дипломатії в дії, корисним обміном інформацією та налагодженням безпосередніх контактів серед представників молодого покоління різних країн світу.