У 2014 році it-girl Юлія Магдич заснувала одноіменний fashion-бренд, місія якого – коллекційний одяг поза часом і трендами.

Інтерпретуючи ДНК класичної «вишиванки», дизайнер створює своєрідну «уніформу» для сучасної Леді – розкішні, і в той же час невимушені образи, що є актуальними для ранкових прогулянок і для званих вечорів.

Особливе надбання бренду – технічно складні об’ємні вишивки, розроблені за мотивами орнаментів, що були знайдені у музеях, приватних колекціях і краєзнавчих подорожах Україною.

На сьогодні бренд Yuliya Magdych налічує 8 капсульних колекцій і основну лінію pret-a-porte, кожна з яких звертається до різних напрямів символіки українського народного костюму.

Нещодавно Юлія Магдич презентувала нову колекцію Demi-Couture, створену спеціально для особливих подій та світських заходів. Сукні, кафтани та комбінезони виконані зі струїстого оксамиту та розшиті вручну бісером, перлами та напівдорогоцінним камінням. Кожна з моделей Yuliya Magdych Demi-Couture є унікальною й існує в єдиному екземплярі.

Послуги

– Cтворення одягу made-to-measure

– Прокат вечірніх суконь

Контакти:

Київ, вул. Городецького 12/3

Тел.: +38 (050) 444-96-43

Тел.: +38 (044) 279-34-55

www.yuliyamagdych.com