Заходи з нагоди Дня міста Харкова

22 серпня 2017 року заступник генерального директора ДП «ГДІП» Дмитро Стасенко взяв участь у міжнародній конференції «Вишеградська четвірка та Україна: об'єднуємо зусилля для розвитку міст», яка пройшла у м. Харкові в рамках святкування Дня міста за підтримки Посольств Угорщини, Польщі, Словаччини та Чехії, а також Генерального Консульства Республіки Польща в місті Харкові. В заході взяли участь представники міст-побратимів, партнери Харкова з країн Вишеградської четвірки, представники міської влади, Молодіжної ради при Харківському міському голові та ректори вузів міста.

В рамках насиченої програми конференції обговорювали питання інституціонального партнерства між містом, університетами та бізнесом,та роль студентів і молоді у розвитку міста. Іноземні гості представили інноваційні рішення, які реалізуються в їхніх містах, а Харків поділився своїм досвідом.

Наступного дня відбувся урочистий прийом з нагоди святкування Дня визволення Харкова та Дня міста за участі українських делегацій та 11 делегацій міст-побратимів та партнерів Харкова з Албанії, Грузії, Ізраїлю, Китаю, Польщі, Словаччини, Туреччини, Угорщини та Чехії.

Під час прийому Харківський міський голова Геннадій Кернес та віце-мер албанської столиці Абаз Хадо підписали Договір про встановлення партнерських відносин між містами, який передбачає обмін делегаціями та досвідом у сфері місцевого самоврядування, контакти малого та середнього бізнесу, студентські та культурні зв’язки. Таким чином, Тірана стала 31 містом-побратимом Харкова. 

Також, цього дня було затверджено Протокол про наміри між Харковом та Любліном. Віце-президент міста Артур Шимчук передав вітання польської сторони та висловив сподівання щодо успішної реалізації планів протоколу.

Фотографії з сайту Харківської міської ради