Запорізька область налагоджує міжнародну співпрацю

У Запорізькій області з дводенним візитом з 20 по 22 квітня 2017 року перебували Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Мінчев та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан. Розпочали свій візит дипломати із зустрічі з першим заступником голови облдержадміністрації Дмитром Давтяном та головою обласної ради Григорієм Самардаком. У заході також взяли участь голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, генеральний директор ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» Павло Кривонос та заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Руслан Болбочан зазначив, що в Запорізькій області він вперше, і подякував обласній владі за можливість ознайомитися з регіоном. Красімір Мінчев назвав Запорізьку область найулюбленішою. Цей регіон вже давно став домівкою для громад етнічних болгар в Україні. Саме тому Уряд Республіки Болгарія вбачає великі перспективи для розвитку відносин саме із Запорізькою областю.

У рамках візиту до Запорізького регіону делегати ознайомилися з роботою ПАТ «Мотор Січ», ПАТ «Запоріжсталь» та національним заповідником «Хортиця».