Збори Клубу дружин послів Києва

28 березня 2016 року в резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі на запрошення його дружини пані Томоко Сумі відбулися збори Клубу дружин послів Києва.

Голова Клубу дружин послів Києва дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Норвегії в Україні пані Маріанне Фредріксен представила присутнім нового члена клубу – дружину Посла, Голови Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ пані Шафаг Оружову, а також повідомила, що дружина Голови офісу Ради Європи в Україні пані Лідія Рістовська, їде з України в Канаду.

Провідна японська каліграфістка Рансетсу Одзава продемонструвала присутнім свою майстерність написання ієрогліфів і пояснила походження деяких з них. Після демонстрації Пані Одзава написала охочим на згадку їхні імена ієрогліфами та подарувала яскраві подарунки з тканини.

Серед присутніх була відома японська журналістка Кейко Чіно. Від Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв участь приймала радник генерального директора з соціально-політичних питань Олена Богопольська.