Змагання з кульової стрільби

 

4 лютого 2017 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв узяла участь у змаганнях із кульової стрільби. Турнір організував Київський міський комітет профспілки працівників державних установ на виконання плану спортивних змагань, згідно з чинними правилами Положення “Про проведення спортивних змагань серед колективів фізкультури Профспілки працівників державних установ м. Києва на 2017 рік”, у стрілецькому тирі “Схід”. Мета турніру: пропаганда фізичної культури й спорту, реалізація активного відпочинку, розвиток кульової стрільби як популярного виду спорту, зміцнення та збереження здоров’я працівників-членів профспілки.

Змагання з кульової стрільби виконували лежачи з малокаліберної гвинтівки на 50-метровій дистанції. Загалом учасники зробили по 8 пострілів, 5 із яких були заліковими. У турнірі взяли участь 24 команди колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ. Першість виборола команда Міністерства молоді та спорту України. Срібло отримала команда ОППО Київської міської державної адміністрації. Бронза – у співробітників Генеральної прокуратури України. Команди було нагороджено кубками, дипломами відповідних ступенів, медалями та грошовими преміями. Учасники від Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв посіли 7 місце в командному заліку.

Змагання з кульової стрільби 

4 лютого 2017 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв узяла участь у змаганнях із кульової стрільби. Турнір організував Київський міський комітет профспілки працівників державних установ на виконання плану спортивних змагань, згідно з чинними правилами Положення "Про проведення спортивних змагань серед колективів фізкультури Профспілки працівників державних установ м. Києва на 2017 рік", у стрілецькому тирі "Схід". Мета турніру: пропаганда фізичної культури й спорту, реалізація активного відпочинку, розвиток кульової стрільби як популярного виду спорту, зміцнення та збереження здоров’я працівників-членів профспілки.

Змагання з кульової стрільби виконували лежачи з малокаліберної гвинтівки на 50-метровій дистанції. Загалом учасники зробили по 8 пострілів, 5 із яких були заліковими. У турнірі взяли участь 24 команди колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ. Першість виборола команда Міністерства молоді та спорту України. Срібло отримала команда ОППО Київської міської державної адміністрації. Бронза – у співробітників Генеральної прокуратури України. Команди було нагороджено кубками, дипломами відповідних ступенів, медалями та грошовими преміями. Учасники від Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв посіли 7 місце в командному заліку.

Із протоколу змагань із кульової стрільби серед колективів фізкультури Київського міського комітету профспілки працівників державних установ:

         м. Київ         04.02.2017
               
  № п/п   Прізвище, ім’я по батькові   Стать   Особ. результат   Командний результат   Зайняте місце    
  1. Романюк А.А. ч 48
   
  2. Кийков О.Ю. ч 48      
  3. Хоменський П.Я. ч 47      
  4. Хаєцька О.А. ж 40 183 7