Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі з першим послом України в Японії Михайлом Дашкевичем

4 листопада 2016 року, на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі, колишній перший посол України в Японії Михайло Дашкевич відвідав посольство і мав тривалу ділову бесіду з японським послом.

В ході бесіди співрозмовники обговорили нинішній стан та перспективи двосторонньої співпраці між двома країнами. Підняли також питання 25-ї річниці з дня встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами, яку буде відзначено у січні 2017 року. Було наголошено на потребі проведення в обох столицях відповідних заходів.

Посол Шігекі Сумі розповів про свою роботу в Україні, висловив загалом задоволення ходом співпраці між Японією та Україною, водночас відзначивши певне зменшення загального обсягу торгово-економічного співробітництва між Токіо та Києвом в останні роки.

Посол Михайло Дашкевив подарував японському послу свою книгу «Довгий шлях до дипломатичного Олімпу», яка була опублікована за підтримки колективу Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв влітку цього року.

Про роботу посольства України в Японії в перші 5 років з моменту його започаткування в Токіо на сторінках книги є окремий розділ.