Зустріч у резиденції Посла Малайзії

26 червня 2017 року відбулась урочиста вечеря в резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Малайзії в Україні. Зустрічали гостей Датук Аюф Бачі, Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії в Україні, та його дружина пані Халіма. Серед запрошених на захід були генеральний директор ГДІП Павло Кривонос, Хоссам Ельдін Алі, Надзвичайний і Повноважний Посол Арабської Республіки Єгипет в Україні, Алішер Абдуалієв, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні, Дарія Карякіна, генеральний директор проекту OUTLOOK, та співробітники ДП «ГДІП», а саме: Микола Волковінський, головний інженер, Інна Хоменська, начальник рекламно-видавничого відділу, Христина Кононюк, провідний економіст відділу нерухомості та договорів, Павло Хоменський, літературний редактор, Наталія Кузьменко, перекладач рекламно-видавничого відділу.

У процесі неформального спілкування було обговорено нові напрями роботи ГДІП, зокрема курси української мови для іноземців, які щотижня проводять у медіа-центрі ГДІП, фестиваль «Купальські роси», заснований головою військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським у селі Немиринці Житомирської області, та відкриття в майбутньому Генеральною дирекцією «Дьюті фрі».

Господиня заходу пригощала гостей традиційним малайзійським пловом та різними національними смаколиками. Тепла атмосфера сприяла обговоренню спільних планів.