Зустріч з Апостольським Нунцієм в Україні

У середу, 11 травня 2016 року, у приміщенні Апостольської Нунціатури відбулися переговори з Апостольським Нунцієм в Україні Архієпископом Клаудіо Гуджеротті та першим секретарем посольства Пйотром Тарнавскі за участю генерального директора ДП «ГДІП» Павла Кривоноса та начальника рекламно-видавничого відділу Інни Хоменської.

Під час бесіди Клаудіо Гуджеротті розповів про організований Папою Римським проект гуманітарної допомоги Україні, приїзд першого прем’єр-міністра Ватикану та заплановані зустрічі на найвищому рівні в червні цього року.

Павло Кривонос своєю чергою проінформував про серію «Бібліотека наукового щорічника “Україна дипломатична”» Генеральної дирекції та запропонував посольству підтримати проект і взяти участь у підготовці видання Віталія Мельника «Міжнародно-правовий статус Ватикану». Клаудіо Гуджеротті зацікавився пропозицією, зауваживши, що Нунціатура завжди готова підтримувати ініціативи, особливо талановитої молоді.

Під час зустрічі було також обговорено питання забезпечення функціонування Посольства Апостольської Нунціатури в Україні.