Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні та Головою Шевченківської районної державної адміністрації

08 липня 2016 в приміщенні Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв відбулась зустріч Генерального директора ДП «ГДІП» Павла Кривоноса з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі та Головою Шевченківської районної державної адміністрації в місті Києві Олегом Гарягою.

У ході зустрічі Голова адміністрації розповів про найбільший з районів Києва – Шевченківський, який охоплює територію від проспекту Перемоги до Нивок. Це також потужний гуманітарний та економічний центр, у якому розміщені університети, пам’ятки історії та архітектури, понад 50 представництв і посольств іноземних держав, зокрема й резиденція Надзвичайного і Повноважного Посла Японії. Також Олег Гаряга розповів про реалізовані проекти стосовно покращення стану району та поділився інформацією про заплановані заходи.

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі подякував Голові Шевченківської районної державної адміністрації за проведений капітальний ремонт бульвару Шевченка Тараса та сприяння у реконструкції його резиденції, яку професійно та якісно виконала Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв у надзвичайно короткі строки, зазначивши, що наразі резиденція є однією з найкращих в місті, та поділився своїми міркуваннями про те, як можна підвищити привабливість району для іноземних дипломатів та туристів.