Зустріч з Послом Королівства Норвегія

5 лютого 2018 року в офісі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв відбулася зустріч генерального директора Павла Кривоноса з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Уле Тер´є Хорпестадом та адміністративним дипломатом Посольства Елізабет Елігсен.

Основною темою зустрічі стало конструктивне обговорення проекту нового договору оренди на термін 25 років.

До речі, саме в цей день, 5 лютого 1992 року, було встановлено дипломатичні відносини між Україною та Королівством Норвегія.

Редакція наукового щорічника «Україна дипломатична» мала нагоду поспілкуватися з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестадом, що вже понад рік працює в Україні. У своєму інтерв’ю пан Посол зауважив, що Євромайдан та Революція Гідності стали своєрідним початком для досягнення нового рівня відносин. Також Пан Хорпестад висловив позицію уряду Норвегії щодо російської агресії проти України та незаконної анексії Криму. Поділився особливими досягненнями громадян своєї країни, якими він пишається. Також пан Посол розказав про свою роботу, про те, як він став дипломатом та у яких державах працював раніше.

Інтерв’ю з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Ви можете знайти у науковому щорічнику «Україна дипломатична» або за посиланням:

http://gdip.com.ua/files/file/Diplomatic%20Ukraine/Diplomatic_Ukraine_2017.pdf