Зустріч з ректором КПІ

15 червня 2016 року відбулась офіційна зустріч між Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут». У заході взяли участь генеральний директор ДП «ГДІП» Кривонос П.О., радник генерального директора із загальних питань Романюк А.А. Університет представили президент наукового парку «Київська політехніка», доктор технічних наук, професор, академік НАН України, ректор Згуровський М.З., віце президент наукового парку «Київська політехніка», доктор технічних наук, професор Камаєв В.С., перший проректор НТУУ "КПІ", академік НАН України, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій України, професор Якименко Ю.І.

Генеральний директор ДП «ГДІП» розповів детально про специфіку роботи організації, про відкриття Філії ДП «ГДІП» у Закарпатському регіоні з дислокацією у місті Ужгороді.

В рамках підписаної угоди про співпрацю між двома установами, було обговорено ряд перспективних питань, зокрема у високотехнологічній галузі, для подальшої спільної кооперації.

В ході зустрічі було запропоновано використати Чорнобильську АЕС та катастрофу на ній як майданчик для вдосконалення ядерної культури з професійної точки зору з метою уникнення масштабних трагедій у сфері ядерної енергетики в майбутньому. Також вдосконалювати напрямок запуску власних супутників, які створюються в КПІ, що є унікальним явищем в Україні. Важливим і цікавим фактом є те, що у ніч проти 20 червня 2014 року на навколоземну орбіту виведено створений в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» перший український наносупутник «PolyITAN-1». Третім важливим напрямком спільної роботи є розвиток взаємовідносин з корпорацією «Boeing», яка є провідним виробником цивільних і військових повітряних суден, а також оборонних, космічних систем і систем безпеки. Саме цей напрямок є дуже цікавим в контексті розвитку авіабудування в Україні та залучення українських студентів на практику до однієї з найбільших корпорацій.

Підводячи підсумки, можна сказати, що зустріч була надзвичайно корисною та необхідною. Генеральна дирекція висловлює подяку та сподівання на плідну співпрацю у зазначених напрямках.

На фотографії зліва направо: Якименко Ю.І., Кривонос П.О., Згуровський М.З., Камаєв В.С.