Генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос узяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції в Міністерстві юстиції України

У п’ятницю, 31 січня 2025 року, в Міністерстві юстиції України відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання розвитку українського простору судово-експертної діяльності».

Організував подію Науково-дослідний центр незалежних судових експертиз Міністерства юстиції України. У ній взяли участь науковці, судові експерти, співробітники та інші стейкхолдери, які активно проводять наукові дослідження та сприяють розвитку сфери експертного забезпечення правосуддя України. Від Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» до заходу долучився генеральний директор Павло Кривонос.

Вітальними промовами відкрили конференцію заступник Міністра юстиції України Андрій Гайченко, директорка Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України Наталія Ткаченко, в.о. директора Науково-дослідного центру незалежних судових експертиз Міністерства юстиції України Андрій Свінцицький, а також директори науково-дослідних установ судових експертиз, керівники державних спеціалізованих установ, почесні гості конференції, директори експертних установ країн ЄС.

У своєму вітальному слові генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос наголосив на важливості проведення науково-практичної конференції для розвитку судово-експертної сфери України. Він розповів випадок із професійної практики — про те, як за рекомендацією та з допомогою Генеральної дирекції було відновлено юридичний документ Посольства Республіки Польща в Україні. Пан Кривонос також запевнив у популяризації матеріалів конференції для ширшої аудиторії:

«Наша установа понад 30 років сприяє налагодженню конструктивного діалогу між закордонними представництвами в Україні та органами державної влади. В нинішніх реаліях особливо важливо тримати відкритими шляхи міжнародної співпраці, зокрема й у контексті правової та експертної взаємодії. Також ми будемо раді допомогти у поширенні матеріалів конференції та співпрацювати в межах фахового наукового видання “Судова експертиза”, започаткованого Науково-дослідним центром незалежних судових експертиз, для розширення міжнародного читацького та авторського кола. Ця конференція є переконливим свідченням прагнення української спільноти розвивати судово-експертну сферу відповідно до найкращих світових і європейських стандартів. Вірю, що обмін думками та досвідом сьогодні зміцнить наше прагнення до ефективного правосуддя і відновлення справедливості».

Після виголошення промов було проведено презентацію журналу Науково-дослідного центру незалежних судових експертиз «Forensic science», а відтак учасники конференції представили свої доповіді в межах панельних дискусій: «Національний і міжнародний досвід експертного забезпечення правосуддя», «Удосконалення нормативно-правового забезпечення судово-експертної діяльності в умовах європейської інтеграції», «Підвищення ефективності взаємодії суб’єктів судово-експертної діяльності із сектором безпеки і оборони України», «Розбудова доброчесності у сфері експертного забезпечення правосуддя».

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Читайте
також

16 червня українська піаністка та очільниця Українського інституту в Швеції Наталія Пасічник отримала премію Асоціації Друзів митців — одну з найпрестижніших відзнак Швеції в галузі гуманітарних наук і мистецтва. Нагороду

У п’ятницю, 13 червня 2025 року, в межах VII Міжнародного фестивалю ретро-музики імені Богдана Весоловського відбулися дві культурні події — презентація другого видання книги українського дипломата, Надзвичайного й Повноважного Посла

До Міжнародного дня рідної мови, який щороку відзначають 21 лютого, у було проведено V Міжконтинентальний радіофестиваль української пісні «Співай рідною». Його ініціатор — мистецька програма «Час української пісні» на Ethno